forum LUBIN pl
oficjalne forum miasta Lubin

Hydepark - dopalacze w Lubinie

if_ona - Nie Lis 30, 2008 22:26
Temat postu: dopalacze w Lubinie
Odurzające dopalacze będą w Polsce nielegalne
http://www.rp.pl/artykul/...ielegalne_.html

A w Lubinie pojawił się 'dopalający' sklep i coś tak cicho o nim.. media przeoczyły?

obserwator - Nie Lis 30, 2008 23:24

jakie media... mówisz o naszych lubińskich... farsa...
NEVIL - Wto Gru 02, 2008 19:08

Kontrowersyjne, ale legalne.

http://elka5.fm//content/view/32003/189/

Włóczykij - Czw Gru 04, 2008 23:37

'dopalacze'... jak zwał, tak zwał, to i tak syf :/
vendro - Pią Gru 05, 2008 12:55

Czy dopalacze są nie do ruszenia?
http://elubin.pl/wiadomosci,2834.html

Dale Cooper - Pią Gru 05, 2008 17:44

I nagle o 50 procent zwiększyła się ilość narkomanów w Lubinie...

To jakaś żenada jest. Przynajmniej robią to legalnie i nie sprzedają tego dzieciom.
A taki 15 latek i tak sobie kupi fety czy haszu ile zechce, wystarczą 3 telefony po znajomych i jakiś diler się znajdzie, jak nie na ustroniu to na przylesiu.

Czas włączyć myślenie, a nie wkręcać sobie jakie to dzieci są grzeczne i jakimi to jesteśmy wspaniałymi wychowawcami i opiekunami.

Czumrak - Nie Gru 07, 2008 13:33

Nie wiem jak wy ale ja uważam że takie sklepy nie powinny istniec. A dlaczego?? Bo te srodki maja podobne działanie co amfetamina i nie tylko. Słyszałem nawet ze jedna jakaś substancja jest lepsza od trawki (i to jest legalne:|) brak słów po prostu.

Mam 21 i jestem człowiekiem raczej rozsądnym i dlatego tez uwazam ze taki sklep nie powinien istniec.

Rusek - Nie Gru 07, 2008 16:41

ja mogę powiedzieć tylko "zakazany owoc smakuje lepiej". Ktoś zrobił aferę i tak to się nakręci po czym jeszcze szybciej umilknie. Ktoś będzie chciał i tak weźmie proste...
Dale Cooper - Nie Gru 07, 2008 18:21

Cytat:
Słyszałem nawet ze jedna jakaś substancja jest lepsza od trawki (i to jest legalne:|) brak słów po prostu.

No ale co z tego? Bynajmniej nie maczają tego w domestosie, żeby zwiększyć siłę upojenia.

Gadasz jakbyś nigdy nie pił, nie palił przed ukończeniem 18 roku życia, bez jaj.

Czumrak - Pon Gru 08, 2008 11:19

Cytat:

No ale co z tego? Bynajmniej nie maczają tego w domestosie, żeby zwiększyć siłę upojenia.

Gadasz jakbyś nigdy nie pił, nie palił przed ukończeniem 18 roku życia, bez jaj.

Nie wiem w czym to maczają ale wiem co to robi z człowiekiem i z jego organizmem. Pic piłem pali też paliłem (ale nie trawke - raz czy dwa mi się tylko zdarzyło). Mnie takie srodki nie rajcują po prostu. Już wole umrze na raka od fajek niż miec dziury w bani, byc agresywnym, miec zwidy i inne rzeczy.

Jak ktoś lubi to niech bierze ja mu nie zabraniam, wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat.

Rusek - Pon Gru 08, 2008 13:57

Pamiętaj że nie wrzuca się wszystkich do "jednego worka". Pamiętaj że po alkoholu ludzie też stają się agresywni, mają zwidy, "dziury w bani", i inne rzeczy. Są to wyjątki a jednak one są piętnowane najbardziej. Tak samo jest z narkotykami czy takimi substancjami. Nie każdy kto "zajara" sobie trawkę musi być agresywny. Wszystko sprowadza się do własnej kontroli i umiaru. To Ci muszę powiedzieć że zrobisz to szybciej od nich nie mówiąc o tym jak przy okazji trujesz innych.
Rzuff - Pon Gru 08, 2008 15:48

Pierwsze słyszę żeby człowiek po trawce był agresywny :P
vendro - Wto Gru 09, 2008 11:55

Posłowie dadzą popalić dopalaczom
http://elubin.pl/wiadomosci,2854.html

Dale Cooper - Wto Gru 09, 2008 16:16

Mam nadzieję, że to samo zrobią z alkoholem i papierosami. Tak jak to ktoś już napisał, są to również używki.
Rusek - Wto Gru 09, 2008 16:31

Kawa to też używka i co mają jej zakazać? Tak jak kto już ktoś bardzo znany powiedział... "Niech nie będzie niczego, nie będzie nic..." dziwne myślenie...
Dale Cooper - Wto Gru 09, 2008 16:39

No powinni, kawa to tym bardziej dopalacz, używa go codziennie miliony ludzi, podobnie herbata.

Panowie posłowie z lewicy lepiej niech się zajmą rządzeniem, a nie pieprzeniem o głupotach. - Takie małomiasteczkowe życzenie do św. Mikołaja.

polar21 - Wto Gru 09, 2008 17:22

Dale Cooper napisał/a:
Mam nadzieję, że to samo zrobią z alkoholem i papierosami. Tak jak to ktoś już napisał, są to również używki.

ty chyba jestes czestym klientem takich sklepow..cos tak strasznie bronisz tych dopalaczy.
no coz...pogratulowac tylko takiego stanu umyslu

dziki tobie juz wiem ze codzienie rano narkotyzuje sie...herbatą ROTFL :)

Dale Cooper - Wto Gru 09, 2008 17:56

Panie Polar, jak zwykle doskonałe podsumowanie, gratuluję.
Proponuję poczytać o zgubnym wpływie herbaty na Twój żołądek.

I nie jestem klientem dopalaczy, czasy wesołych używek dla mnie się skończyły, zanim dopalacze pojawiały się w Polsce. Śmieszy mnie podejście ludzi i władzy, bo ładnie ktoś napisał, że zakazany owoc smakuje najlepiej.

Rusek - Wto Gru 09, 2008 20:20

Dale Cooper napisał/a:
Śmieszy mnie podejście ludzi i władzy, bo ładnie ktoś napisał, że zakazany owoc smakuje najlepiej.

i właśnie dlatego uważam że zrobili aferę którą szybko ucichnie ;-) Kawa, herbata? większość rzeczy w dzisiejszych sklepach jest szkodliwa tylko o tym się nie mówi tak jak i wyżej wymienionych napojach...a to że jest to tak nazywane to inna sprawa...

polar21 - Sro Gru 10, 2008 09:36

Dale Cooper napisał/a:
Panie Polar, jak zwykle doskonałe podsumowanie, gratuluję.
Proponuję poczytać o zgubnym wpływie herbaty na Twój żołądek.

czyli powiedzmy te 4-5 mld ludzi ktorzy pija herbate i kawe to tumany bo dale cooper tak twierdzi? nieźle...

cos mi sie jednak wydaje ze kawa i herbata to nie ten sam gatunek uzywek co dopalacze...moze tez bys tak troche poczytal...

Dale Cooper napisał/a:
Śmieszy mnie podejście ludzi i władzy, bo ładnie ktoś napisał, że zakazany owoc smakuje najlepiej.

ale to wcale nie znaczy ze mamy zalegalizowac heroine, haszysz, amfetamine itd....zobacz co sie dzieje w holandii...niektore samorzady maja juz dosc cpunow zjezdzajacych sie z calej europy do coffee shopow, wiec zaczely je zamykac.

Dale Cooper - Sro Gru 10, 2008 10:13

Cytat:
czyli powiedzmy te 4-5 mld ludzi ktorzy pija herbate i kawe to tumany bo dale cooper tak twierdzi?

Jak zwykle nadinterpretujesz do kwadratu. Gdzie ja tak pisałem? oO

Cytat:
cos mi sie jednak wydaje ze kawa i herbata to nie ten sam gatunek uzywek co dopalacze...moze tez bys tak troche poczytal...

Wypij 10 szklanek kawy albo 10 herbaty, sprawdź czy nie będziesz chodził napompowany jak po amfetaminie.

Cytat:
ale to wcale nie znaczy ze mamy zalegalizowac heroine, haszysz, amfetamine itd....

Przeciez nic takiego nie napisałem! Człowieku nie potrafisz dojść do sensu moich wypowiedzi. NAGLE się komuś przypomniało, że te substancje są narkotykami, tak jakby je ktoś właśnie wymyślił, NAGLE jest z tego wielka afera. Wielce prawi politycy walczą o to, żeby zlikwidować te sklepy, a to wszystko [...] prawda. Gra polityczna. A Dopalacze się cieszą, bo mają zajebistą reklamę. Gdyby nie szum na forum, nawet bym nie słyszał o tym sklepie.

Włóczykij - Sob Sty 17, 2009 22:24

Nie wiem czy szanowni forumowicze słyszeli, ale sklepy z wszelakimi dopalaczami w całej Polsce są ostatnimi czasy strasznie nękane przez różne instutycje.

Zdarzały się bodajże kontrole podatkowe, najścia sanepidu, zamykanie z powodu braku pozwoleń na sprzedaż artykułów spożywczych (!), itp.

Koncepcja - Pią Sty 12, 2018 22:13

Włóczykij napisał/a:
Nie wiem czy szanowni forumowicze słyszeli, ale sklepy z wszelakimi dopalaczami w całej Polsce są ostatnimi czasy strasznie nękane przez różne instutycje.

Zdarzały się bodajże kontrole podatkowe, najścia sanepidu, zamykanie z powodu braku pozwoleń na sprzedaż artykułów spożywczych (!), itp.

A przepraszam, czy to coś złego, że sklepy z dopalaczami nękane są przez różne instytucje? Uważam, że bardzo dobrze. Przez głupotę ludzką i ten badziew, który się tam sprzedaje umierają młodzi ludzie, cierpią ich rodziny. To chyba wystarczający powód, by ich na maksa dręczyć i męczyć.
Osoby uzaleznione mogą skontaktować się z ośrodkiem leczącym uzależnienia Mental Relax House Tam znajdą pomoc dla siebie oraz wsparcie dla rodzin. Tyczy się to również osób uzależnionych od alkoholu, hazardu, chorób cywilizacyjnych, narkotyków.