forum LUBIN pl -
Forum dyskusyjne miasta Lubin. Czym żyje Lubin. Imprezy i wydarzenia w Lubinie. Fotogaleria Lubina. Porozmawiaj o Lubinie!

Hydepark - Nauka Jazdy w Lubinie Która wybrac??

Zbyszek - Pią Paź 06, 2006 17:54
Temat postu: Nauka jazdy
Witam, podpowiedzcie kto dobrze uczy nauki jazdy w Lubinie ?
Z góry dzięki...[/b]

ALLka - Pią Paź 06, 2006 21:39

Megawoz :) osrodek maja za salonem Forda ReWo :)

jakby co to tu jest ich nr 76 844 48 34 :) (mam nadzieje ze aktualny :D )

Ja polecam :) bardzo mily instruktor :D

zdawalnosc wysoka :)

atn - Sob Paź 07, 2006 12:35

Ja również moge podać numer, ale na priv.
Zbyszek - Sob Paź 07, 2006 20:49

Dzięki Allka
mancini - Sob Paź 07, 2006 21:13

Ja chodzilem na kurs "na zakret" bardzo dobrzy instruktorzy, nie bylo problemu z zdaniem egzaminu. Polecam naprawde warto
atn - Sob Paź 07, 2006 23:11

Też chodziłem na zakręt.
rybolek - Nie Paź 08, 2006 12:53

ja robiłem kurs w PEGAZie, teraz mają siedzibę na przeciwko szkoły nr1, tam gdzie TP, fajni instruktorzy, także też polecam :P
koza - Nie Lis 12, 2006 10:38

Czy ktos wie ile kosztuje prawo jazdy na lawete i ile to trwa? Czy mozna zdawac eksternistycznie?
gandzia5788 - Sob Lut 10, 2007 21:38

Ja śmigałam do LOK-u. Wykłady przesypiałam albo nie chodziłam ale za to jak miałam mieć jazde leciałam w podskokach :) wspaniali instruktorzy. Za kurs zapłaciłam 1200 zł + 50 zl lekarz. Polecam. Teraz czekam na egzaminy. Kurs obejmował 30 godzin teorii i 30 jazdy. Zaczęłam chodzic we wrzesniu i ukonczyłam w grudniu. Z tego co wiem gdzieniegdzie kurs trwa do 5 miesiecy bo instruktorzy nie nadarzaja i jazdy sa rez na 2 tygodnie a ja miałam 2x w tygodniu.
Junglos - Nie Lut 11, 2007 01:18

Ja polecam "eLcar" pana Bartokowiaka .. jak ktos zainteresowany to pisac na priv.
lul - Nie Lut 11, 2007 23:26

Cytat:
Ja polecam "eLcar" pana Bartokowiaka..

również polecam. Dobrze uczy a i wesoło jest.

atn - Pon Lut 12, 2007 14:05

gandzia5788 napisał/a:
Z tego co wiem gdzieniegdzie kurs trwa do 5 miesiecy bo instruktorzy nie nadarzaja i jazdy sa rez na 2 tygodnie a ja miałam 2x w tygodniu.

Ja mogłem się umawiać prawie codzinnie jak miałem na to czas.. I nie w LOK'u..

cukierek - Czw Sty 31, 2008 14:22

CZY KTOŚ Z WAS JEŻDZIŁ Z PANEM PIOREM NUŻYŃSKIM ................ PROSZE ODEZWIJCIE SIE DO MNIE moj numer gg 3306195
Lukasz-lubin - Wto Paź 07, 2008 17:40
Temat postu: Nauka Jazdy w Lubinie Która wybrac??
Witam mam pytanie ktora szkole nauki jazdy w Lubinie wybrac chcem poslac gdzies swoja kobiete ale nie wiem gdzie teraz cosik fajnego jest i ktora szkola jest dobra moze ktos swiezo po kursie lub w trakcie kursu pomoze dokonac mi wyboru Pozdrowionka THX :0
monter - Wto Paź 07, 2008 21:31

Megawoz - polecam dokupywalem dla mojej zonki u niego dodatkowe godziny i bardzo zaluje ze nie byla u niego a calym kursie bo tam gdzie trafila to byl istny dramat...
Rzuff - Sro Paź 08, 2008 07:32

Też polecam Megawóz, zdałem prawko za drugim razem ;]
MartaK - Sro Paź 08, 2008 10:07

Osobiście polecam MOBILE.
Rewelacyjni instruktorzy,zajęcia pełne ciekawostek,najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne-np. alkogogle,zajęcia z ratownikami medycznymi i policjantem ruchu drogowego.Kursantka:)

tomi - Sro Paź 08, 2008 13:48

a ja polecam http://www.mazurek.prawojazdy.com.pl/ chyba najlepsi w mieście
pozdro

Dale Cooper - Sro Paź 08, 2008 17:51

Również polecam pana Mazurka :)
Lukasz-lubin - Sro Paź 08, 2008 17:58

Mazurek slyszalem ze totalna LIPA!!! Kumpela mowi ze instruktorzy nie ucza jezdzi a wyrywaja laski zdawala juz x razy mowi ze poszla wykupic gdzie indziej godziny i zdala po 5 dodatkowych jazdach. Cyt. "wiecej gadali jezdzili po prostych niz uczyli manewrow, wiedzac ze ma z nimi problemy" moze zbyt mlodzi instruktorzy ?? Kazdy co innego poleca jednak na wszystko trzeba brac poprawke pozniewaz chyba wiksza czesc to podejscie samego kursanta ....
tomi - Czw Paź 09, 2008 07:30

to chyba jej się szkoły pomyliły,co do mazurka, a poznałem go jako wykładowcę, lat około 50 (właściciel) wieloletni kierowca zawodowy i jednego z instruktorów lat ponad 40 i z tego co się dowiedziałem to kilkanaście lat pracy w drogówce. udzielają bardzo cennych rad pomocnych nie tylko do zaliczenia egzaminu ale i do bezpiecznej jazdy. Więc ktoś tu opowiada bajki zarówno w kwestii doświadczenia jaki i wieku.
zanim zdecydowałem się na kurs też robiłem rozpoznanie i nie usłyszałem żadnej negatywnej opinii o tej szkole, ta jest pierwsza.
widocznie kumpela jest wyjątkowa ;)

PS: znalazłem ciekawą informację na stronie legnickiego WORDA dotyczące zdawalności
daje info o mazurku
Procent zdawalności za pierwszym podejściem 33,9%
Procent zdawalności ogółem 40,4%
z oglądu całego zestawienia są to jedne z najlepszych wyników w Lubinie.
całe zestawienie teraz każdy może sobie wybrać zgodnie ze statystyką i upodobaniem :)
pozdrawiam :)

if_ona - Czw Paź 09, 2008 18:05

ja kupowałam godziny u Gatkowskiego (ojca) i Szkraby - zdałam za 1 razem..
Lukasz-lubin - Czw Paź 09, 2008 23:39

Widze ze tomi wyraznie chyba po kolezensku poleca szkole mazurka :) czekam na opinie o innych szkolach ....bo jest ich wiecej ....moze pegaz lub centrum....???
mancini - Sob Paź 11, 2008 11:21

Ja moge polecic Pana J.Krasowiaka co prawda zdawalem na prawko ponad 7 lat temu, ale kurs byl prowadzony bardzo profesjonalnie i nie mialem problemu aby zdac egzamin.

Nie wiem jak teraz ale kiedys te kursy odbywaly sie w szkole na zakrecie, moge plecic z czystym sumieniem. :)

samosiejka - Nie Paź 12, 2008 18:59

a teraz w II LO otworzyli nowa szkole...
willi - Pon Paź 13, 2008 06:28

A slyszalem o Mobile, ze ucza na kursie jazdy na trolejach. Czy ktos moze cos o nich napisac bo tez wybieram sie na prawko???? pozdro
tomi - Pon Paź 13, 2008 11:55

Lukasz-lubin,
Cytat:
Widze ze tomi wyraznie chyba po kolezensku poleca szkole mazurka
jeśli ktoś jest profesjonalistą to będę go polecał . Poznałem go jako wykładowcę i nie doszukuj się niczego więcej bo nic więcej nie ma.

czy zadałeś sobie troszkę trudu i otworzyłeś stronkę którą podałem??
masz tam wszystkie szkoły z okolicy wraz z zestawieniem zdawalności wystarczyć kliknąć, zapytałeś o szkołę udzieliłem ci wyczerpującej odpowiedzi, dałem link do konkretnych danych udzielonych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy powinieneś raczej podziękować niż doszukiwać się jakichś ideologi. :obled:

monter - Sro Paź 15, 2008 21:31

Cytat:
czy zadałeś sobie troszkę trudu i otworzyłeś stronkę którą podałem??

Ja otworzylem i sie zalamalem... niestety tam gdzie zonke moja wyslalem jest na 2-gim miejscu... od konca :( Dzieki wielkie za linka.

Cytat:
powinieneś raczej podziękować niż doszukiwać się jakichś ideologi.

Tak juz jest niestety. Nie pomozesz zle a jak pomozesz to tez zle albo jeszcze gorzej...

ALLka - Czw Paź 16, 2008 00:50

Monter ja tez miałam kurs w Megawozie i jestem bardzo zadowolona, zarówno z samego kursu jak i instruktora :usmiech:

Zreszta, byle zdać, a praktyki i obycia z autem i tak każdy uczy się długo po kursie ;-)

Lukasz-lubin - Czw Paź 16, 2008 13:10

A ja polecam Mobile nowa szkola ale juz doswiadczenie nabyli w innych szkolach .... Alkogogle godzina troleji za darmo ida kolesie do przodu niz inne szkoly warto do nich isc na zajeciach grupy ratownictwa medycznego policjant ruchu drogowego a instruktorzy rewelka !!!

www.mobilelubin.pl

//Edytuj posty!
//DC

tomi - Czw Paź 16, 2008 14:19

Zestawienie zdawalności na kategorię „B” prawa jazdy (praktyka) z podziałem na ośrodki szkolenia kierowców za okres pierwszego półrocza 2008 roku.
Urbi - Nie Paź 19, 2008 00:38

willi napisał/a:
A slyszalem o Mobile, ze ucza na kursie jazdy na trolejach. Czy ktos moze cos o nich napisac bo tez wybieram sie na prawko???? pozdro

czytałem na stronie MOBILE , że to taki kółeczka które pozwalają poczuć się jak na lodzie. Podobno prowadzą na nich kursy i chyba się zapiszę co prawda jeżdżę parę ładnych lat ale zawsze jak zaczyna nosić autem to włos mi się jeży

ALLka - Pon Paź 20, 2008 23:44

Urbi napisał/a:

czytałem na stronie MOBILE , że to taki kółeczka które pozwalają poczuć się jak na lodzie. Podobno prowadzą na nich kursy i chyba się zapiszę co prawda jeżdżę parę ładnych lat ale zawsze jak zaczyna nosić autem to włos mi się jeży

Napisz na forum w jakiej cenie dodatkowe godziny na trolejach.

Kachnaa - Sro Paź 22, 2008 22:37
Temat postu: Re: Nauka Jazdy w Lubinie Która wybrac??
jazda na trolejach jest rewelacyjna dzisiaj sama próbowałam swoich sił i musze przyznac ze sie opłacało. wrażenia niesamwite:D polecam wszystkim ;-]] naprawde warto...
Kachnaa - Sro Paź 22, 2008 22:49

przy tych trolejach to trzeba sie troche nameczyc ale przynajmniej człowiek naprawde zdaje sobie sprawe jak zachowuje sie auto w trudnych warunkach atmosferycznych i jak powinien wtedy jezdzic, a dzisaj do tego podał deszcz wiec było ostro hehe. ogólnie to super sami musicie spróbowac i sie przekonac. Instruktorzy starają sie nas przygotowac jak najlepiej potrafia dlatego warto zapisac sie na kurs do MOBILE ;]]
monter - Czw Paź 23, 2008 21:32

Wprawdzie nie chodzilem na prawo jazdy do Mobile tylko do Pana J.Krasowiaka (11 lat temu) to jazde na trolejech czy plytach poslizgowych polecam. Ciekawe doswiadczenie. Jezdze kilka razy rocznie i zawsze czlowiek sobie cos ciekawego uswiadamia... jak malo potrafi.
lidzia - Pią Paź 24, 2008 22:23

Polecam bardzo Ośrodek Szkolenia Kierowców "MOBILE" zajęcia prowadzone są w II LO
Ponieważ kurs prowadzony jest profesjonalnie zajęcia bardzo ciekawe,wykładowca sympatyczny,miła atmosfera.Najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne np. alkogogle, zajęcia z ratownikami medycznymi i policjantami ruchu drogowego.Polecam instruktora Roberta jest bardzo cierpliwy , wyrozumiały jestem bardzo zadowolona.
POLECAM

NEVIL - Sob Paź 25, 2008 08:38

Najlepiej egzaminy zdaje się z kopertą ;-)

http://pl.youtube.com/watch?v=XcjFv3z_qo4

mariczak - Nie Gru 21, 2008 20:12
Temat postu: MOBILE
Najlepsza szkoła nie Lubinie,ale na dolnym śląsku.!!! Profesjonalna kadra, ciekawe zajęcia=>sama rozrywka. Mobile mieści się w II LO w Lubinie. Bardzo mocno polecam;-))
Kachnaa - Nie Gru 21, 2008 23:18

MAM NADZIEJE, ZE MASZ NA MYSLI MOBILE:)). JA ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!;]]. POLECAM INSTRUKTORA KTÓRY JEZDZI CZERWONA YARISKA:D. POZDRAWIAM CAŁY TEAM MOBILE:))).
mariczak - Czw Sty 08, 2009 17:28
Temat postu: MOBILE:-)
WŁAŚNIE KOŃCZĘ KURS:-) NAJLEPSZA SZKOŁA W MIEŚCIE!!!PROFESJONALNA KADRA:)))NAUKA TAM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ:-)
Monika82 - Pią Sty 09, 2009 09:18

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z KURSU W SZKOLE MOBILE !

MAJĄ ŚWIETNE WARUNKI, NOWE SAMOCHODY I JAKO NOWOŚĆ W SZKOŁACH JAZDY NA NASZYM TERENIE - JAZDA NA TROLEJACH !!!

PODCZAS KURSU TEORETYCZNEGO JAK I PRAKTYCZNEGO PANUJE BARDZO PRZYJEMNA ATMOSFERA !

INSTRUKTORZY SĄ PRZEMILI,A SZCZEGÓLNIE POLECAM PANA ROBERTA JEST BARDZO CIERPLIWY,OPANOWANY,WYROZUMIAŁY SUPER INSTRUKTOR!!!!!!!!!!!!

A WIĘC CI KTÓRZY JESZCZE NIE WYBRALI SZKOŁY ???
GORĄCO POLECAM MOBILE !!! :-) :-) :-)

tomi - Pią Sty 09, 2009 12:36

co tak KRZYCZYCIE, CAPS LOCk-a sobie wyłączcie,

tak wszyscy nowi użytkownicy zachwalają mobile, że mam pytanie; jak się oni (mobile) oficjalnie nazywają, bo na stronach Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy w zestawieniu zdawalności nazwy mobile nie znalazłem .. a na trolejach chętnie bym się sprawdził ..

NEVIL - Pią Sty 09, 2009 14:59

Jeżeli Wam, kursantom, potrzebny jest Caps Lock z klawiatury, aby przekonać innych o swej racji i wyższości, to nie chciałbym się z Wami w przyszłości spotkać na drodze, bo również będziecie usiłowali przekonać innych, że to Wy macie pierwszeństwo na skrzyżowaniu, a nie ktoś inny, chociaż jest odwrotnie.
jacek 12345 - Sob Sty 10, 2009 18:35
Temat postu: sprawdzcie najlepiej uczyc się w legnicy
moja dziewczyna uczyła się w legnicy u wilka zdała za pierwszym razem ja choc mysle ze jezdze lepiej dopiero za 3 i to jak wykupiłem pare godzin u wilka
nie oszukujmy się egzamin zdaje się w legnicy ,kursy w legnicy są duzo tańsze(to dziwne bo patrząc na zestawienie zdawalnosci lubińskie szkoły są mocno z tyłu)więc ucząc się w legnicy zostaje kasa na dojazdy a zdac jest duzo łatwiej ja polecam wilka dla mnie goscie są super swietnie uczą i dokładnie wiedzą gdzie jezdzic (i mój i dziewczyny egzamin był po tej samej trasie co z nimi)
pozdrawiam

Kachnaa - Pon Sty 12, 2009 12:25

dla tych co nie wiedza MOBILE jeszcze nie ma w rankingu bo dopiero od niedawna prowadza swoja działalnosc ale spokojnie juz niedługo zapewne tam ich znajdziesz!!. na szczescie ucza nas tam tez jezdzic po skrzyzowaniach tak zeby nie wymuszac pierwszenstwa....pozdros Mobilki:))
tomi - Pon Sty 12, 2009 23:27

już zasiegałem opini, mają dobrą ale skuteczność zobaczymy tak jak mówisz
Cytat:
na szczescie ucza nas tam tez jezdzic po skrzyzowaniach tak zeby nie wymuszac pierwszenstwa
ups, a ja myślałem że wszędzie tego mają uczyć, hihi
Kachnaa - Wto Sty 13, 2009 01:10

bo w kazdej ucza;DD
mariczak - Wto Sty 13, 2009 10:52
Temat postu: MOBILE:-)
Zasięgnęłam opinii o innych szkołach.Szczerze mowiąc Mobile jest szkołą jedyną w swoim rodzaju. Zaczynając od teorii: zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy w miłej atmosferze-na wesoło, nie muszę wspominać, że posiadają alkogogle i symulator jazdy. Przechodząc do praktyki: zajęcia są prowadzone w sesjach po 2-3 godziny, co w moim przekonaniu jest ogromnym plusem.W kursie jest jeszcze godzina jazdy na trolejach, co w ogóle jest totalnym odlotem;-)Nie muszę wspominać o przemiłej atmosferze jaka tutaj panuje. Jak już na wstępie napisałam-zasięgnęłam opinii..Mobile to najlepsza szkoła na dolnym śląsku!!!
tomi - Wto Sty 13, 2009 13:08

no cóż, atuty imponujące(alkogogle, symulator i troleje) reszta w normie a mają może jakąś stronkę internetową?
ALLka - Wto Sty 13, 2009 16:15

może ktoś poda namiary na tą szkołę jazdy? jeśli nie na forum to na priv :)
if_ona - Wto Sty 13, 2009 21:34

Google Twoim przyjacielem.. http://www.mobilelubin.pl/
tomi - Sro Sty 14, 2009 10:15

teraz już wiem dlaczego jest tu tylu zadowolonych z tej szkoły,
tylko że temat powinien być całkiem inny, nie w formie pytającej tylko jako ogłoszenie reklamowe. :) pozdrawiam :)

patryk - Czw Sty 15, 2009 23:25

witam widze ze wszyscy polecaja mobile a ja robilem w megawozie i bylo ok zdalem za 2 razem ale sam dalem plamy bo mialem niezlego stresa pozdro dla tych co maja zdawac ja mam z glowy
mariczak - Pią Sty 16, 2009 08:56
Temat postu: tomi??
Chłopie zastanów się nad tym co piszesz?!ktoś się pyta o namiary na Mobile to ktoś je podaje, a Ty wyskakujesz jak Filip z konopi, że temat postu nie taki(żeby się nie ogłaszać). Ktoś chce iść do dobrego ośrodka szkolenia kierowców to polecamy tą, do której się przekonaliśmy. Masz prawo mieć odmienne zdanie, ale większość się opowiada za Mobile, co jest chyba wystarczającym argumentem. hehe nawiasem mówiąc wydaje mi się, że jesteś z konkurencji hehe:)
Dale Cooper - Pią Sty 16, 2009 09:35

Panie mariczak, topic jest o różnych szkołach, nie tylko o mobile.
Zapędy moderatorskie proszę schować do kieszeni ;)

Lukasz-lubin - Pią Sty 16, 2009 10:52

Kiedys pytalem o szkoly, ktore sa dobre z uwagi na liczne posty dotyczace przodujacej na forum szkoly MOBILE postanowilem wyslac tam swoja dziewczyne. Zadowolenie i skutecznosc nauczania zostawia wszystko w tle dlatego ze kurs przeprowadzony szybko i fachowo, w ciekawy sposob przekazana wiedza zadnych problemow z umawianiem sie na jazdy jakiegos mataczenia ze dzis nie mozna ze cos tam poprostu konkretne terminy i to kiedy pasowalo dziewczynie a nie im, jazdy po legnicy prawie wszystkie duzo mozna by bylo rozmawiac byc moze sa inne tansze szkoly, nie wiem jakie inne atuty mozna by bylo powiedziec na temat innych szkol bo z moich znajomych to wiele osob narzeka na wybor szkoly innej niz my zesmy wybrali zreszta przekonywujace sa troleje i wiele innych rzeczy ja tylko chcialbym dodac ze jak zdala za pierwszym razem byc moze to jej sie udalo ale napewno widze nawet jak juz teraz jezdzi ze fachowo podeszli do sprawy i za co im dziekuje. Przynajmniej nie boje sie jak moja dziewczyna bierze autko i jedzie na miasto. Wiec z mojego punktu widzenia ludzie ktorzy wchodza tutaj aby zasiegnac opinii o szkolach tak jak ja to zrobilem moga byc pewnie fachowosci w mobile ..... Nie tak jak w innych szkolach (oczywiscie) niektorych jest ze zaplacisz mniej dostaniesz ksiazki i nara pozniej oszczednosc zostanie przelana na numer konta bankowego z tytulem OPLATA ZA PONOWNY EGZAMIN. Pozdrawiam hejka..
tomi - Pią Sty 16, 2009 11:32

mariczak
Cytat:
Chłopie zastanów się nad tym co piszesz?!
ja zawsze zastanawiam się co i po co pisze.
cytat ze ztrony
Kod:
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WYRAŻENIA OPINII
NA TEMAT NASZEJ SZKOŁY NA LUBIŃSKIM FORUM LINK

tak jest zalinkowany ten temat na tamtej stronie
Cytat:

hehe nawiasem mówiąc wydaje mi się, że jesteś z konkurencji hehe:)

nawiasem mówiąc zastanowiła mnie ilość osób chwalącym szkołę która dopiero co startuje. użytkownicy którzy są na tym forum po kilka minut, tylko po to by pochwalić tą szkołę, nie jest to dziwne?? dla mnie troszkę i wygląda na to że ostro atakujesz bo ci zależy, mi to jest obojętne, ale jak jakaś szkolą prosi o wyrażanie opinii o sobie to powinna tak nazwać temat a na pewno nie przyklejać linku do pytania bo to po prostu nieeleganckie.

skończyłem niedawno kurs prawa jazdy, zdałem za pierwszym razem, robiłem kurs u Mazurka, (czy to znaczy że jestem z konkurencji? chyba nie) bardzo rzetelnie prowadzona szkoła, i jedna z większych w mieście, procentowo druga jeśli chodzi o zdawalność za pierwszym razem, i tyle.
rozmawiałem a w zasadzie namawiałem wczoraj jedną osobę do podjęcia kursu i dałem jej dwa namiary, na Mazurka i Mobile dlatego, że mazurka sam sprawdziłem a mobile ma ciekawą ofertę, którą sprawdziłem na ich stronie, szkoda że "rzeczników" mają takich nachalnych,
i na koniec, opinie są zawsze subiektywne, natomiast dane liczbowe nie kłamią i to tyle w temacie.

generalnie moi mili, coraz mniej naiwniaków na świecie. :P

jacek 12345 - Nie Lut 01, 2009 23:25
Temat postu: nowe wyniki WORDU
na stronie word-legnica podane są wyniki zdawalnosci -i znowu szkoły z Lubina nie wypadają zbyt dobrze .MOZE JEDNAK WARTO UCZYC SIĘ W LEGNICY
pozdrawiam

czarnula_1985 - Pon Lut 02, 2009 12:08
Temat postu: Według zdwalności w WORD Legnica MOBILE ma 0% zdawalności
Według zdwalności w WORD Legnica MOBILE ma 0% zdawalności za pierwszym podejściem

Lp Nazwa ośrodka % zdawalności za pierwszym podejściem
1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI LUBIN 55,60%
2 OSK H.BOLESLAWSKI LUBIN 39,30%
3 PRYW.OŚR. SZKOL. KIER. JAN GĄTKOWSKI LUBIN 39,20%
4 OSK  WŁ. MAZUREK LUBIN 35,50%
5 OSK CAR LUBIN 33,30%
6 PRYW. SZK. KIER.  VIKING  A.ŚMIESZKOLUBIN 33,30%
7 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI LUBIN 32,90%
8 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ LUBIN 31,60%
9 OSK ANDRZEJ FAJFER LUBIN 31,40%
10 OSK B. STOJCZYK LUBIN 31,10%
11 OSK  CROSS  J.SZKRABA LUBIN 30,90%
12 OSK  GURGUL  KRZYSZTOF GURGUL LUBIN 30,40%
13 OSK ZDZISŁAW FECKO LUBIN 28,60%
14 ZESPÓŁ SZKÓŁ  MECHANIZACJI ROLNICTWA CHRÓSTNIK 26,70%
15 OSK JANUSZ LORENC LUBIN 25,90%
16 OSK HAL-AN JAN HUMECKI LUBIN 25,50%
17 PZMOT-OSR. SZKOL. MOT. LUBIN 24,70%
18 OSK  ADEPT  ZB. TYRAS LUBIN 24,00%
19 OSK KONRAD BARTKOWIAK LUBIN 23,80%
20 DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSK0NALENIA ZAW.LUBIN 23,10%
21 NAUKA JAZDY  ZUZANNA  ZUZANNA MAKOWSKALUBIN 22,60%
22 OSK  JAN  SZACHNIEWICZ LUBIN 21,40%
23 OSK DANIEL FYSZKO LUBIN 20,00%
24 SZK.NAUKI JAZDY ST.SANDECKI LUBAN 20,00%
25 LOK,OSK LUBIN 19,90%
26 OSK  EWA  EWA SMETANA LUBIN 18,20%
27 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW LUBIN 17,60%
28 SZKOLENIE KIEROWCÓW  SZERSZEN LUBIN 17,10%
29 FIRMA HANDLOWO-  USŁUGOWA M. RYBICKI LUBIN 16,70%
30 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA LUBIN 15,40%
31 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI LUBIN 13,00%
32 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI LUBIN 8,20%
33 OSK BOZENA KRASOWIAK LUBIN 7,80%
34 MOBILE  WIESŁAW OBACZ LUBIN 0,00%
35 OSK KAT.B URBIAK LUBIN 0,00%

Oni sami o sobie chyba piszą te posty żeby zdobyć chętnych na kurs
Jak nie wierzycie możecie sprawdzić te moje zestawienie na stronie www.word-legnica.pl

czarnula_1985 - Pon Lut 02, 2009 12:15

Wkońcu coś fajnego i przydatnego wymyślili na stronie WORD Legnica można sprawdzić jaką zdawalnośc mają ośrodki w naszym regionie skopiowałam wszystkie z Lubina i okolic i ustawiłam od najlepszej zdawalności do najgorszej zdawalności za pierwszym podejściem

Lp Nazwa ośrodka % zdawalności za pierwszym podejściem

1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI LUBIN 55,60%
2 OSK H.BOLESLAWSKI LUBIN 39,30%
3 PRYW.OŚR. SZKOL. KIER. JAN GĄTKOWSKI LUBIN 39,20%
4 OSK WŁ. MAZUREK LUBIN 35,50%
5 OSK CAR LUBIN 33,30%
6 PRYW. SZK. KIER. VIKING A.ŚMIESZKOLUBIN 33,30%
7 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI LUBIN 32,90%
8 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ LUBIN 31,60%
9 OSK ANDRZEJ FAJFER LUBIN 31,40%
10 OSK B. STOJCZYK LUBIN 31,10%
11 OSK CROSS J.SZKRABA LUBIN 30,90%
12 OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL LUBIN 30,40%
13 OSK ZDZISŁAW FECKO LUBIN 28,60%
14 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA CHRÓSTNIK 26,70%
15 OSK JANUSZ LORENC LUBIN 25,90%
16 OSK HAL-AN JAN HUMECKI LUBIN 25,50%
17 PZMOT-OSR. SZKOL. MOT. LUBIN 24,70%
18 OSK ADEPT ZB. TYRAS LUBIN 24,00%
19 OSK KONRAD BARTKOWIAK LUBIN 23,80%
20 DOLNOŚLĄSKI ZAKŁAD DOSK0NALENIA ZAW.LUBIN 23,10%
21 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKALUBIN 22,60%
22 OSK JAN SZACHNIEWICZ LUBIN 21,40%
23 OSK DANIEL FYSZKO LUBIN 20,00%
24 SZK.NAUKI JAZDY ST.SANDECKI LUBAN 20,00%
25 LOK,OSK LUBIN 19,90%
26 OSK EWA EWA SMETANA LUBIN 18,20%
27 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW LUBIN 17,60%
28 SZKOLENIE KIEROWCÓW SZERSZEN LUBIN 17,10%
29 FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA M. RYBICKI LUBIN 16,70%
30 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA LUBIN 15,40%
31 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI LUBIN 13,00%
32 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI LUBIN 8,20%
33 OSK BOZENA KRASOWIAK LUBIN 7,80%
34 MOBILE WIESŁAW OBACZ LUBIN 0,00%
35 OSK KAT.B URBIAK LUBIN 0,00%

Jak nie wierzycie możecie sprawdzić te moje zestawienie na stronie www.word-legnica.pl

tomi - Pon Lut 02, 2009 14:00

Lukasz-lubin
Cytat:
jak zdala za pierwszym razem

no to jak się ma do tego te 0%
mariczak
Cytat:
większość się opowiada za Mobile

no i te aż 6 osób przystępujących do egz. to faktycznie większość, buhahahaha

tomi - Pon Lut 02, 2009 14:06

no i to są rzetelne dane, przydałaby się jeszcze info o ilości kursantów wtedy można by sobie porównać więcej ale te dane i tak są wystarczające. pozdrowionka :)
Kinia - Pią Kwi 17, 2009 11:35
Temat postu: zapytanie
Własnie zapisałam sie do OSK Mazurek i w zwiazku z tym mam pytanie: który z instruktorów jazdy od Pana Mazurka jest godny polecenia???
tomi - Pią Kwi 17, 2009 17:27

podobno jest jakiś ranking ale ja go nie widziałem. Polecam Pana Staronia bo u niego robiłem i zdałem za pierwszym razem, inna sprawa że i wesoło było i wiele uwag przydatnych w codziennej jeździe.
Bozuzu - Sob Maj 23, 2009 19:31

Polecam MOBILE !!! Zdałem w tym tygodniu w Legnicy za pierwszym razem bez żadnego problemu :)
Lisa.Valo - Pon Cze 08, 2009 00:27

Jeszcze nie miałam egzaminu,ale szkoła jest naprawde super.Wszystko na luzie opowiedziane,wytłumaczone.Odtwarzane są ciekawe filmiki z wypadków które są przestrogą dla przyszłych piratów drogowych.Był też pokaz jak trzeba reanimować człowieka,i każdy ćwiczył po kilka razy,więc na pewno w takiej sytuacji będe wiedzieć co robić . Naprawde polecam i pozdrawiam przesympatycznych instruktorów .
vendro - Wto Cze 09, 2009 07:53

ZDAWALNOŚĆ W LEGNICKIM WORD'ZIE WG. SZKÓŁ NAUKI JAZDY
http://www2.word-legnica....d=128&Itemid=85

anka1985 - Sro Lip 15, 2009 15:00

monter napisał/a:
Megawoz - polecam dokupywalem dla mojej zonki u niego dodatkowe godziny i bardzo zaluje ze nie byla u niego a calym kursie bo tam gdzie trafila to byl istny dramat...

Witam! Proszę o pomoc w ustaleniu jakości firmy Elcar w Lubinie na u. Kościuszki. Czy ktoś może ma jakąś wiedzę na ten temat? Nie wiem gdzie się zapisać a tam w sumie jest dość tanio i wydaję się sympatycznie :?:

czarnula_1985 - Wto Lip 21, 2009 15:33
Temat postu: nowy rankig zdawalności
Nowy ranking zdawalności za I półrocze 2009r.

Nazwa ośrodka Procent zdawalności za pierwszym podejściem
1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 68,60%
2 OSK KONRAD BARTKOWIAK 44,70%
3 PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 40,00%
4 OSK DANIEL FYSZKO 38,50%
5 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 38,50%
6 OSK B. STOJCZYK 36,80%
7 OSK JANUSZ LORENC 36,40%
8 PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO 35,00%
9 OSK CAR 33,30%
10 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 33,30%
11 MOBILE WIESŁAW OBACZ 31,40%
12 OSK CROSS J.SZKRABA 31,30%
13 OSK WŁ. MAZUREK 30,50%
14 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 30,40%
15 OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 30,40%
16 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA 30,00%
17 OSK KAT.B URBIAK 30,00%
18 SZKOLENIE KIEROWCÓW SZERSZEN 28,80%
19 PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 26,90%
20 OSK H.BOLESLAWSKI 24,20%
21 OSK JAN SZACHNIEWICZ 23,90%
22 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 20,80%
23 FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 20,80%
24 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 20,00%
25 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA 20,00%
26 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 17,60%
27 OSK HAL-AN JAN HUMECKI 16,70%
28 OSK EWA EWA SMETANA 15,40%
29 LOK,OSK 14,50%
30 OSK BOZENA KRASOWIAK 14,30%
31 OSK ADEPT ZB.TYRAS 9,10%
32 OSK ZDZISŁAW FECKO 7,70%
33 OSK ANDRZEJ FAJFER 5,90%
34 OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 0,00%

czarnula_1985 - Wto Lip 21, 2009 16:07
Temat postu: zdawalnoś ranking za pierwsze półrocze 2009r.
Nowy rankin zdawalności za pierwszym podejściem (I półrocze 2009r.)

Nazwa ośrodka Procent zdawalności za pierwszym podejściem
1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 68,60%
2 OSK KONRAD BARTKOWIAK 44,70%
3 PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 40,00%
4 OSK DANIEL FYSZKO 38,50%
5 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 38,50%
6 OSK B. STOJCZYK 36,80%
7 OSK JANUSZ LORENC 36,40%
8 PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO 35,00%
9 OSK CAR 33,30%
10 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 33,30%
11 MOBILE WIESŁAW OBACZ 31,40%
12 OSK CROSS J.SZKRABA 31,30%
13 OSK WŁ. MAZUREK 30,50%
14 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 30,40%
15 OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 30,40%
16 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA 30,00%
17 OSK KAT.B URBIAK 30,00%
18 SZKOLENIE KIEROWCÓW SZERSZEN 28,80%
19 PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 26,90%
20 OSK H.BOLESLAWSKI 24,20%
21 OSK JAN SZACHNIEWICZ 23,90%
22 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 20,80%
23 FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 20,80%
24 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 20,00%
25 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA 20,00%
26 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 17,60%
27 OSK HAL-AN JAN HUMECKI 16,70%
28 OSK EWA EWA SMETANA 15,40%
29 LOK,OSK 14,50%
30 OSK BOZENA KRASOWIAK 14,30%
31 OSK ADEPT ZB.TYRAS 9,10%
32 OSK ZDZISŁAW FECKO 7,70%
33 OSK ANDRZEJ FAJFER 5,90%
34 OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 0,00%

Kinia - Sob Wrz 05, 2009 16:12

Niedawno zakończyłam kurs w OSK MAZUREK i kilka dni temu zdałam egzamin i to za pierwszym razem! Teraz z niecierpliwością czekam na odbiór mojego prawka :)

Pozdrawiam wszystkich zdających.

Zdzisia_K - Pon Wrz 28, 2009 22:11
Temat postu: Dobra szkoła
Słuchajcie , te rankingi z Worda to dziwne jakies. Ten obejmujący rok 2008 pokazywał np skuteczność pana Fajfera na 30%, a teraz ma tylko kilka procent. To co to znaczy ? że tak sie popsuł totalnie jako instruktor?

Znajomy tam robił kurs i zdał za pierwszym razem. Polecił mi go.

Jednak po przeczytaniu opinii na forum wybrałam MOBILE i musze przyznać że strzał w 10 !
Świetna szkoła, a jazda na trolejach to dopiero odjazd !

sender_pl - Pią Paź 02, 2009 20:04

Rankingi są całkiem ok

Cytat:
Lista jest ułożona według ilości kandydatów - ośrodek z którego do egzaminów w pierwszym półroczu 2009 roku przystąpiło najwięcej kandydatów znajduje się na pierwszym miejscu.

Tak jest napisane na stronie word'u - stąd może wynikać czasami dziwaczna kolejność.

Ja zaś chciałbym przemycić linka do serwisu www.kreatorkierowcow.pl - zaprasić na forum, gdzie można porozmawiać ze szkoleniowcami, ratownikami, innymi kursantami, a może niebawem uda się zwerbować jakiegoś egzaminatora.

Jeśli byście mieli jakieś uwagi odnośnie serwisu piszcie.

Pozdrawiam

kasior44 - Pią Lis 06, 2009 09:18

OSK KONRAD BARTKOWIAK LUBIN ma procent zdawalności za pierwszym podejściem: 44,70%
kurs zaczyna się 25.11.09 o godzinie 17 na ul. Kościuszki 12 pok. 25, telefon kontaktowy: 608-688-965
pozostałe informacje: www: http://www.elcar-lubin.prawojazdy.com.pl
e-mail: elcar-lubin@prawojazdy.com.pl

sender_pl - Czw Lis 19, 2009 23:24

Ja jeszcze wrócę do kuriozalnej kolejności na publikowanej przez legnicki word liście zdawalności. Jak większość zauważyła jest nie do przyjęcia i raczej wprowadza w błąd (będą listą ośrodków, które mają najwięcej kursantów).

W związku z powyższą sytuacją przyłożyliśmy się i postanowiliśmy dodać do tej listy możliwość sortowania wyników wg każdej z kolumn.

Jeśli chcecie zobaczyć listę ośrodków, których kursanci zdają najczęściej klik tu:
http://www.kreatorkierowc...ing_zdawalnosci

pzdr

senderek

Włóczykij - Wto Gru 08, 2009 12:32

Temat trochę zaśniedziały, ale chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami i zadać pytanie.

Ja miałem przyjemność uczyć się w szkole jazdy pana J. Gątkowskiego i jak najbardziej ją polecam. Profesjonalnie wyłożona teoria i nauczona praktyka, mnóstwo pożytecznych uwag, spore pokłady cierpliwości ;) , a samochody jeżdżą super - 5 i 6 biegowe.
Niestety przez własne gapiostwo zdałem dopiero za drugim razem i zaniżyłem im statystyki :P oh, well :P

Teraz pytanie.
Ile mniej więcej w naszym pięknym mieście wynosi czas oczekiwania na wydanie upragnionego prawka? Egzamin zdałem w czwartek - 3. grudnia. Jest jakaś szansa, że dokument będzie do odebrania przed Świętami?

Pozdrawiam.

chuchla - Wto Gru 08, 2009 23:01

Ja czekałem 1,5 tygodnia
A jeśli chodzi o naukę to polecam gorąco OSK Gurgul.
Zdałem za pierwszym razem bez żadnych problemów, kurs bardzo profesjonalnie przeprowadzony, cenne wskazówki i rady a do tego bardzo miła atmosfera:)

sender_pl - Pią Sty 29, 2010 08:49

A ja chciałbym przedstawić jeszcze raz ranking zdawalności - tym razem ten długo wyczekiwany - czyli podsumowanie całego roku 2009.

RANKING ZDAWALNOŚCI

Tradycyjnie serdecznie zapraszam.

czarnula_1985 - Pią Sty 29, 2010 09:59
Temat postu: Procent zdawalności za pierwszym podejściem za cały 2009r.
Procent zdawalności za pierwszym podejściem za cały 2009r. (wg WORD Legnica)

Lp. Nazwa ośrodka Procent zdawal ności za pierwszym podejściem

1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 53,80%
2 OSK JANUSZ LORENC 46,40%
3 OSK KONRAD BARTKOWIAK 43,90%
4 OSK B. STOJCZYK 41,70%
5 OSK WŁ. MAZUREK 40,40%
6 PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 40,00%
7 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 38,60%
8 OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 33,30%
9 CENTRUM OSK GURGUL 32,30%
10 OSK DANIEL FYSZKO 31,90%
11 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 31,60%
12 SK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI 31,30%
13 OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 31,00%
14 PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO 30,60%
15 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA 29,20%
16 OSK CROSS J.SZKRABA 28,60%
17 PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 28,60%
18 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA 28,60%
19 OSK URBIAK JÓZEF URBIAK 26,90%
20 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 25,90%
21 OSK CAR 25,90%
22 OSK ADEPT ZB.TYRAS 25,00%
23 MOBILE WIESŁAW OBACZ 22,90%
24 FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 22,90%
25 OSK JAN SZACHNIEWICZ 22,90%
26 LOK,OSK 20,40%
27 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 16,70%
28 OSK H.BOLESLAWSKI 16,40%
29 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 16,30%
30 OSK ANDRZEJ FAJFER 14,30%
31 OSK ZDZISŁAW FECKO 14,30%
32 OSK HAL-AN JAN HUMECKI 14,30%
33 OSK BOZENA KRASOWIAK 12,50%
34 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 11,10%
35 OSK DANUTA BARTECKA SPEDI&TRANSPORT 10,70%
36 OSK EWA EWA SMETANA 8,30%
37 L-CAR MARCIN GURGUL 0,00%[b]

czarnula_1985 - Pią Sty 29, 2010 10:04

Procent zdawalności za pierwszym podejściem za cały 2009r. (wg WORD Legnica)

Lp. Nazwa ośrodka Procent zdawal ności za pierwszym podejściem

1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 53,80%
2 OSK JANUSZ LORENC 46,40%
3 OSK KONRAD BARTKOWIAK 43,90%
4 OSK B. STOJCZYK 41,70%
5 OSK WŁ. MAZUREK 40,40%
6 PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 40,00%
7 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 38,60%
8 OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 33,30%
9 CENTRUM OSK GURGUL 32,30%
10 OSK DANIEL FYSZKO 31,90%
11 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 31,60%
12 SK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI 31,30%
13 OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 31,00%
14 PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO 30,60%
15 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA 29,20%
16 OSK CROSS J.SZKRABA 28,60%
17 PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 28,60%
18 MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA 28,60%
19 OSK URBIAK JÓZEF URBIAK 26,90%
20 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 25,90%
21 OSK CAR 25,90%
22 OSK ADEPT ZB.TYRAS 25,00%
23 MOBILE WIESŁAW OBACZ 22,90%
24 FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 22,90%
25 OSK JAN SZACHNIEWICZ 22,90%
26 LOK,OSK 20,40%
27 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 16,70%
28 OSK H.BOLESLAWSKI 16,40%
29 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 16,30%
30 OSK ANDRZEJ FAJFER 14,30%
31 OSK ZDZISŁAW FECKO 14,30%
32 OSK HAL-AN JAN HUMECKI 14,30%
33 OSK BOZENA KRASOWIAK 12,50%
34 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 11,10%
35 OSK DANUTA BARTECKA SPEDI&TRANSPORT 10,70%
36 OSK EWA EWA SMETANA 8,30%
37 L-CAR MARCIN GURGUL 0,00%

Kinia - Nie Lut 14, 2010 22:42

Dla zniecierpliwionych, czekających na wydanie prawka podaję linka do strony Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Wpisuje się PESEL, imię i nazwisko i zaraz wyskakuje opis na jakim etapie produkcji jest nasze prawko :)

https://www.kierowca.pwpw.pl/

A tak na marginesie to na wydanie czeka się 1,5 do 2 tygodni.

useruser - Pią Mar 19, 2010 19:36

Ja się uczyłem w małym OSK - Pan Cross
Fajnie uczyli, ale nie udało mi się zdać za pierwszym, niestety.

plusiarz - Pon Mar 22, 2010 16:46

Ja się uczyłem U Fyszków na ul. wójta Henryka (za salonem forda) i zdałem za pierwszym ;) polecam
abebe - Sro Mar 24, 2010 21:57

MOBILE poprostu niesamowita szkoła ! a instruktorzy bajka cierpliwość poczucie humoru kompetencja to co najważniejsze moim zdaniem...
Kazik44 - Pon Kwi 05, 2010 15:12

Czasami czytam powyższe informacje dotyczące ośrodków szkolenia kierowców i nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Prowadzę szkolenie kierowców i w związku z tym nie podaję nic, co wskazywałoby na reklamę mojego ośrodka. Z powyższych, niektórych podpowiedzi, wyraźnie widać, że jeden z ośrodków wykorzystuje to Forum dla celów brzydkiej autoreklamy. W związku z tym spróbuję podać kilka, w miarę uczciwych, porad przyszłym kandydatom na kurs prawa jazdy: 1/ pytaj znajomych gdzie robili kurs i jak on przebiegał oraz jaki był finał- wskazane, żeby potwierdziły te informacje inne osoby, 2/ nazwisko instruktora-, jeżeli w ośrodku uczy jazdy kilku, 3/ czy jazdy odbywają się wg rozkładu materiału, czy też realizowane tematy są robione przypadkowo,3/ kim z zawodu jest wykładowca i instruktor- wdłg rankingu Word – Legnica -pierwsze 6 najwyżej notowanych w powiecie lubińskich ośrodków mających powyżej 40% zdawalności za pierwszym podejściem
prowadzonych jest w większości przez czynnych lub emerytowanych nauczycieli.
Unikajcie niesprawdzonych osobiście informacji. W mojej karierze instruktorskiej miałem do czynienia z wieloma kursantami z innych ośrodków, którzy po kilku oblanych egzaminach szukali ratunku u mnie. Stwierdzali, że poszli do poprzedniego ośrodka na podstawie ,,stadnego odruchu”, bo był blisko, bo było taniej i wiele obiecywano.
Życzę spokojnej lektury i wyważonej oceny powyższych rad. Kazik44

abebe - Pon Kwi 05, 2010 16:22

Jest mało szkół w Lubinie które naprawde dobrze uczą niewiem czy Pana szkoła zalicza się do tej małej garstki mam nadzieję ze tak ale po swojej nauce w.w szkole jestem w szoku że można tak szybko nauczyć się jezdzić, ogólnie w innych szkołach po 30 godzinach jest dalej problem z różnymi manewrami a na egzaminach jakoś się udaje ...... i trzeba dalej się doszkalać lub uczyć się na własnych błędach co dla mnie to jest niedopuszczalne choć wiem że kierowcy faktycznie nieraz do końca życia się uczą ....również wydaję mi się że tu na forum nie ma reklamy danej szkoły bo są tu nazwy wielu szkół a jeżeli nazwa Pana szkoły się tu nie znalazła to bardzo mi przykro ...każdy wyraża swoją opinie i tyle w tym temacie
Kazik44 - Pon Kwi 05, 2010 16:49
Temat postu: Wybór ośrodka szkolenia
Droga ,,abebe" ! Więcej nie będę tutaj pisał, bo byłaby to w/g mnie autoreklama.Więc dla spokojności sumienia, żeby wierzyć w moje powyższe rady podaję, że zawsze mój mały ośrodek szkolenia był w czołówce szkół lubińskich i np. za 2009 rok znajduje się w pierwszej piątce zdających za I podejściem na egzam. państw.Kazik44
Kazik44 - Pon Kwi 05, 2010 17:16

Droga ,,abebe" Dla ,,spokojności" sumienia, żeby poszukujący dobrych rad w kwestii znalezienia porządnego ośrodka szkolenia, uwierzyli w moje powyższe rady podaję tylko, że mój mały ośrodek był zawsze w czołówce i za 2009 rok znajduje się w pierwszej piątce szkół jazdy powiatu lubińskiego. Na tym definitywnie kończę temat. kazik44
abebe - Pon Kwi 05, 2010 19:30

Więc naprawdę gratuluję i życzę aby Pana pozycja w rankingach się nie zmieniła ;-) a konkurencja zawsze była jest i będzie takie życie .Mi ta szkoła naprawdę odpowiada.
Gina_W - Pią Kwi 09, 2010 19:57

Z tą listą zdawalności za pierwszym razem to jest nie do końca tak. Sama korzystałam z kursu u Pana Piotra PEGAZ. Niestety już w trakcie kursu miałam uwagi typu:
"bez życzliwości nie ma Pani szansy na zdanie egzaminu". Pan nie interesował się niczym (czytał gazety, od czasu do czasu okazywał swoje niezadowolenie) gdyby nie wykupione lekcje u p. Jana Krasowiaka w życiu nie zdałabym egzaminu. Ale jak się okazuje zasługi są przypisywane nie tam gdzie wykupujemy dodatkowe lekcje (10 godzin ekstra i Pan dopiero pokazał mi jakie błędy popełniam) tylko tam gdzie zapisaliśmy się na kurs.
A "ŻYCZLIWOŚCI" i tak nie zakupiłam :)

zoziza - Sob Kwi 10, 2010 17:18

To forum pokazała mi młodsza siostra, uczennica II LA. Moja siostra wraz z koleżanką z klasy zapisały się w ubiegłym roku na kurs do wysławianego w tym forum MOBILE. Również namawiała mnie żebym poszła z nią na ten kurs. Ja /mężatka z dwójką dzieci/ postanowiłam, za namową koleżanki z pracy, która robiła prawo jazdy rok wcześniej i zdała egzamin za pierwszym razem,zapisać się na kurs do ośrodka Stop p. Bogdana Stojczyka. Efekt końcowy?
Ja w styczniu tego roku zdałam za pierwszym razem egzamin z testów i jazdy i na początku lutego, po odebraniu prawa jazdy, zawiozłam samodzielnie dzieciaki do Karpacza. Moja siostra z koleżanką narazie po dwa razy oblały egzamin.

Adam16-88 - Sro Kwi 21, 2010 19:33
Temat postu: Kurs na prawo jazdy w Lubinie
Witam wszystkich forumowiczów.
Wiosna tuż tuż i chciałem rozpocząc kurs prawa jazdy kat. A proszę Was o wypowiedzi na temat szkół i nauczycieli.

Kazik44 - Czw Kwi 22, 2010 11:20

Polecam OSK Stop Stojczyk Bogdan na ul. Księcia Ludwika I 1a. Jest na www stopstojczyk prawojazdy com.pl
elektryk - Czw Kwi 22, 2010 11:35

Było -> http://forum.lubin.pl/viewtopic.php?p=37570#37570

Polecam opcję Szukaj. Temat przeniesiony.

Adam16-88 - Czw Kwi 22, 2010 20:38

Podziękowania dla administratora :usmiech:
Dziękuję kolego Kazik44 rozważam własnie tego instruktora, a w jakim czasie można ukończyc szkolenie?

mobile - Czw Lip 22, 2010 23:04

Witam wszystkich pozytywnie i negatywnie nastawionych do naszej szkoły.... pierwszy raz widzę to forum i jestem mile zaskoczony ;-) dzięki za miłe i szczere słowa . A co do osób które nie zdały egzaminu za pierwszym razem ucząc się u nas .... no cóż nie tylko w naszej szkole tak się dzieje .... Pozdrawiamy wszystkich pozytywnych i negatywnych forumowiczów :usmiech:
Kazik44 - Sro Sie 25, 2010 14:51

Procent zdawalności za pierwszym podejściem ( I półrocze 2010r.)na egzaminie państwowym (wg WORD Legnica) . Średnia zdawalność w WORD Legnica 31.00%

1. OSK STOP B. STOJCZYK 60,00%
2. AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 53,30%
3. OSK HAL-AN JAN HUMECKI 50,00%
4. OSK ZDZISŁAW FECKO 50,00%
5. MOTO-AS ANDRZEJ KALOTA 50,00%
6. OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 47,40%
7. OSK KONRAD BARTKOWIAK 47,20%
8. OSK JANUSZ LORENC 46,40%
9. OSK SEZAM 42,90 %
10. OSK BOZENA KRASOWIAK 40,00%
11. CENTRUM OSK GURGUL 38,10%
12. PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 34,40%
13. OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 33,30%
14. OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 33,30%
15. SK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI 33,30%
16. ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANIZACJI ROLNICTWA 33,30%
17. OSK CAR 33,30%
18. MOBILE WIESŁAW OBACZ 33,30%
19. FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 33,30%
20. OSK JAN SZACHNIEWICZ 31,60%
21. L-CAR MARCIN GURGUL 30,80%[b]
22. NJ. DEMO EDWARD DAMRYCH 30,00 %
23. OSK WŁ. MAZUREK 29,20%
24. OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 28,10%
25. OSK H.BOLESLAWSKI 25,00%
26. OSK ANDRZEJ FAJFER 25,00%
27. OSK CROSS J.SZKRABA 24,40%
28. NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 22,20%
29. NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 20,00%
30. OSK DANIEL FYSZKO 19,00%
31. OSK URBIAK JÓZEF URBIAK 15,40%
32. OSK DANUTA BARTECKA SPEDI&TRANSPORT 12,50%
33. LOK, OSK 10,00%
34. OSK ADEPT ZB.TYRAS 8,30%
35. PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO 7,70%
36. PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 7,10%
37. OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 0,00%
38. OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 0,00%
39. OSK EWA EWA SMETANA 0,00%

abebe - Sro Sie 25, 2010 23:02

z tego co wiem to przy wyborze szkoły zwraca się również uwagę na ilość kursantów prawda? bo gdyby było tylko 10 i cała dziesiątka zdałaby egzamin za pierwszym razem to zdawalność danej szkoły byłaby 100% jednak 10 lub 15 osób na pół roku to niezbyt dużo .... może się myle... niewiem :neutralny: moja opinia jako osoby która kierowała się ilością kursantów poniekąd ... a dla pana Stojczyka szczere gratulacje ! oby dalej pierwsze miejsce było nie zmienione :usmiech: pozdrawiam
klara17 - Pią Wrz 17, 2010 11:08
Temat postu: SEZAM Kurs kat B- 1150
Kurs kat. B 1150 zł- Promocja w związku z otwarciem nowego oddziału OSK SEZAM w Lubinie.
Zapraszamy! Lubin ul. Sikorskiego 1- dawne lodowisko. Biuro czynne od poniedziałku do piątku - 10-17. Telefony: 76 845 66 56, 76 723 76 75, 531 409 440, 691 615 447, 609 660 617.
Samochody szkoleniowe: Toyoty Yaris 5 i 6 biegowe.

ewah - Pią Lis 05, 2010 22:14
Temat postu: nauka jazdy
Chętnie bym się doszkoliła ale tam gdzie by mi zagwarantowano dwie godziny jazdy co tydzień o stałej porze bo trochę mnie dezorganizuje to ciagłe umawianie się...
mobile - Sob Lis 06, 2010 13:45

kwestia dogadania się ....w każdym przypadku jest wyjście z różnych sytuacji .... więc w czym problem? :usmiech:instruktor jest również człowiekiem i rozumie że nie każdy jest zawsze dyspozycyjny w każdej chwili i kiedy się podoba instruktorowi ... Pozdrawiam
sender_pl - Wto Lis 23, 2010 10:25

A ja odsyłam do www.kreatorkierowcow.pl - gdzie każdy może poprowadzić dowolną dyskusję z dowolną szkoła jazdy. Mało tego, można tam założyć konto, które umożliwi prowadzenie cos podobnego do bloga.

A szkoły jazdy będą mogły samodzielnie publikować informacje na temat organizowanych promocji, terminów kursów jazdy, pisać własne artykuły.

Krótko mówiąc kopalnia wiedzy na temat nauki jazdy, którą staramy się rozruszać.

san - Sob Sty 15, 2011 13:01

Polecam szkołę DRIFT. Niedrogo, rzetelnie i bezstresowo. Uczą naprawdę porządnie. Bardzo idą na rękę w kwestii ustalania godzin jazdy. Jak trzeba, to zawsze coś wykombinują. Jeździłam 3 razy w tygodniu, więc szybko poszło.
czarnula_1985 - Pon Sty 31, 2011 11:34

ZDAWALNOŚĆ OGÓŁEM ZA CAŁY 2010 ROK

1 AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI osób przeszkolonych - 130 - 48,50%
2 OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI osób przeszkolonych – 40 - 44,70%
3 L-CAR MARCIN GURGUL osób przeszkolonych – 27 - 43,10%
4 OSK CAR osób przeszkolonych – 14 - 42,30%
5 OSK B. STOJCZYK osób przeszkolonych - 29 - 41,40%
6 NO STRESS GĄTKOWSKI MICHAŁ osób przeszkolonych – 11 - 40,00%
7 OSK JANUSZ LORENC osób przeszkolonych – 55 - 38,20%
8 OSK KONRAD BARTKOWIAK osób przeszkolonych - 72 - 36,50%
9 PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI osób przeszkolonych - 54 - 36,40%
10 MOTO - AS ANDRZEJ KALOTA osób przeszkolonych - 12 - 34,60%
11 NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW osób przeszkolonych - 24 - 34,00%
12 OSK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI osób przeszkolonych - 52 - 33,30%
13 OSK ZDZISŁAW FECKO osób przeszkolonych - 19 - 33,30%
14 OSK JAN SZACHNIEWICZ osób przeszkolonych - 59 - 33,10%
15 OSK WŁ. MAZUREK osób przeszkolonych - 128 - 33,00%
16 PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING osób przeszkolonych - 24 - 32,80%
17 OSK SEZAM S.C. osób przeszkolonych - 10 - 31,30%
18 OSK CROSS J.SZKRABA osób przeszkolonych - 85 - 30,20%
19 OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ osób przeszkolonych - 31 - 29,10%
20 OSK ANDRZEJ FAJFER osób przeszkolonych - 16 - 28,90%
21 MOBILE WIESŁAW OBACZ osób przeszkolonych - 73 - 28,80%
22 OSK H.BOLESLAWSKI osób przeszkolonych osób przeszkolonych - 28 - 28,10%
23 FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MRosób przeszkolonych - 58 - 28,00%
24 OSK HAL-AN JAN HUMECKI osób przeszkolonych - 26 - 25,00%
25 OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI osób przeszkolonych - 22 - 25,00%
26 OSK DANIEL FYSZKO osób przeszkolonych - 32 - 22,90%
27 OSK URBIAK JÓZEF URBIAK osób przeszkolonych – 18 - 22,70%
28 OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI osób przeszkolonych - 42 - 20,90%
29 OSK EWA EWA SMETANA osób przeszkolonych - 11 - 20,00%
30 OSK BOZENA KRASOWIAK osób przeszkolonych - 31 - 19,30%
31 NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA osób przeszkolonych - 15 - 19,30%
32 LOK,OSK osób przeszkolonych - 54 - 18,10%
33 NAUKA JAZDY DEMO EDWARD DAMRYCH osób przeszkolonych - 14 - 16,30%
34 PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. osób przeszkolonych - 16 - 12,10%
35 OSK ADEPT ZB.TYRAS osób przeszkolonych - 11 - 6,70%

Kazik44 - Nie Lut 06, 2011 20:47

Procent zdawalności za pierwszym podejściem ( za cały 2010r.)na egzaminie państwowym (wg WORD Legnica) . Średnia zdawalność w WORD Legnica 31.00%

1. MOTO -AS ANDRZEJ KALOTA 57,10%
2. OSK B. STOJCZYK STOP 50,00%
3. AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI 48,40%
4. OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI 47,40%
5. OSK KONRAD BARTKOWIAK 40,30%
6. PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI 39,20%
7. OSK CAR 38,50%
8. OSK JANUSZ LORENC 38,00%
9. CENTRUM OSK GURGUL 37,20%
10. SK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI 35,40%
11. L-CAR MARCIN GURGUL 35,00%[b]
12. NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW 35,00%
13. OSK ZDZISŁAW FECKO 33,30%
14. OSK WŁ. MAZUREK 32,20%
15. OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI 32,00%
16. OSK HAL-AN JAN HUMECKI 30,80%
17. CS NO STRES 30,00%
18. FIRMA HANDLOWOM USŁUGOWA MR MARCIN RYBICKI 28,60%
19. OSK JAN SZACHNIEWICZ 27,10%
20. OSK H.BOLESLAWSKI 27,00%
21. OSK BOZENA KRASOWIAK 25,70%
22. OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ 25,00%
23. OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 23,70%
24. OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 23,50%
25. MOBILE WIESŁAW OBACZ 24,40%
26. NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA 21,10%
27. OSK URBIAK JÓZEF URBIAK 21,10%
28. PRYW.SZKOLENIE KIEROWCÓW VIKING A.ŚMIESZKO18,50%
29. OSK DANIEL FYSZKO 16,70%
30. OSK ANDRZEJ FAJFER 15,80%
31. NJ. DEMO EDWARD DAMRYCH 15,00 %
32. OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI 10,00%
33. OSK DANUTA BARTECKA SPEDI&TRANSPORT 7,70%
34. PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. 6,30%
35. OSK ADEPT ZB.TYRAS 4,80%
36. OSK EWA EWA SMETANA 0,00%A

czarnula_1985 - Wto Lut 08, 2011 15:06

Przydało by się jeszcze dodać ile kto miał kursantów przez cały rok
Procent zdawalności za pierwszym podejściem ( za cały 2010r.)na egzaminie państwowym (wg WORD Legnica) . Średnia zdawalność w WORD Legnica 31.00%

1. MOTO -AS ANDRZEJ KALOTA osób przeszkolonych 12 - 57,10%
2. OSK B. STOJCZYK STOP osób przeszkolonych 29 - 50,00%
3. AUTO SZKOŁA MARCIN GĄTKOWSKI osób przeszkolonych 130 - 48,40%
4. OSK PEGAZ PIOTR NUŻYŃSKI osób przeszkolonych 40 - 47,40%
5. OSK KONRAD BARTKOWIAK osób przeszkolonych 72 - 40,30%
6. PRYW.OŚR.SZKOL.KIER. J.GĄTKOWSKI osób przeszkolonych 54 - 39,20%
7. OSK CAR osób przeszkolonych 14 - 38,50%
8. OSK JANUSZ LORENC osób przeszkolonych 55 - 38,00%
9. CENTRUM OSK GURGUL osób przeszkolonych 27 - 37,20%
10. SK SZERSZEŃ DARIUSZ GRABCZYŃSKI osób przeszkolonych 52 - 35,40%
11. L-CAR MARCIN GURGUL osób przeszkolonych 27- 35,00%
12. NAUKA JAZDY JASZEK WIESLAW osób przeszkolonych 24 - 35,00%
13. OSK ZDZISŁAW FECKO osób przeszkolonych 19 - 33,30%
14. OSK WŁ. MAZUREK osób przeszkolonych 128 - 32,20%
15. OSK PEGAZ ROMAN JAWORSKI osób przeszkolonych 42 - 32,00%
16. OSK HAL-AN JAN HUMECKI osób przeszkolonych 26 - 30,80%
17. CS NO STRES osób przeszkolonych 11 - 30,00%
18. OSK CROSS J.SZKRABA osób przeszkolonych 85 - 29,9%
18. FHU MR MARCIN RYBICKI osób przeszkolonych 58 - 28,60%
19. OSK JAN SZACHNIEWICZ osób przeszkolonych 59 - 27,10%
20. OSK H.BOLESLAWSKI osób przeszkolonych 28 - 27,00%
21. OSK BOZENA KRASOWIAK osób przeszkolonych 31 - 25,70%
22. OSK PEGAZ GEMBUŚ MACIEJ GEMBUŚ osób przeszkolonych 31 - 25,00%
23. OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 23,70%
24. OSK TURBO EUGENIUSZ KRAJNIAK 23,50%
25. MOBILE WIESŁAW OBACZ osób przeszkolonych 73 - 24,40%
26. NAUKA JAZDY ZUZANNA ZUZANNA MAKOWSKA osób przeszkolonych 15 - 21,10%
27. OSK URBIAK JÓZEF URBIAK osób przeszkolonych 18 - 21,10%
28. PRYW.SZKOLENIE KIER. VIKING A.ŚMIESZKO osób przeszkolonych 24 - 18,50%
29. OSK DANIEL FYSZKO osób przeszkolonych 32 - 16,70%
30. OSK ANDRZEJ FAJFER osób przeszkolonych 16 - 15,80%
31. NJ. DEMO EDWARD DAMRYCH osób przeszkolonych 14 - 15,00 %
32. OSK PEGAZ ZBIGNIEW ABRAMOWSKI osób przeszkolonych 22- 10,00%
33. OSK DANUTA BARTECKA SPEDI&TRANSPORT 7,70%
34. PZMOT-OSR.SZKOL.MOT. osób przeszkolonych 16 - 6,30%
35. OSK ADEPT ZB.TYRAS osób przeszkolonych 11 - 4,80%
36. OSK EWA EWA SMETANA osób przeszkolonych 11 - 0,00%

klara17 - Nie Lut 13, 2011 23:10

Nie wiem dlaczego w tym zestawie zdawalności za 2010 rok zabrakło OSK SEZAM , który ma zdawalność = 50%. Polecam wszystkim tę szkołę, bo sama byłam kursantką i zdałam za I podejściem. Jest to zasługa instruktorów z którymi jeździłam i tego że większość wyjazdów była do Legnicy, a tam już jazda najczęściej wybieranymi przez egzaminatorów trasami.
abebe - Pon Lut 14, 2011 02:16

a Pani Klara troszkę się skompromitowała... może dlatego że na poprzedniej stronie reklamuje Pani swoją szkołe a tutaj Pani piszę że jest lub była Pani kursantką SEZAMU .....rozdwojenie jazni?????? być może nie brali Waszej szkoły pod uwage bo mieliście 10 chętnych...? wiem wiem dopiero się otworzyliście .... życzę dalszych sukcesów zawodowych aha i proszę nie popełniać takich błędów jak na Legnickim Forum bo tam aż wrzy od spekulacji i chamskich obelg na konkurencje .... U nas szkoły się nie kłócą miedzy sobą żyją własnym życiem ,...Pozdrawiam
on74lubin - Wto Lis 08, 2011 20:24

Postanowiłem napisać kilka słów, ponieważ może się komuś przydać dodatkowa informacja na temat szkoły jazdy. Sam próbowałem szukać na forum opinii przed wyborem szkoły. Więc w skrócie o ośrodku szkolenia kierowców Mazurek, bo właśnie do takowej uczęszczam. Teoria, bez rewelacji. Niestety spodziewałem się bardziej praktycznego podejścia i poruszania tematów, które nie wyczytam z książki, niestety zbyt mało. Kilka lekcji przeznaczonych na znaki, a wiadomo, że i tak trzeba samemu się nauczyć. Lekcja to tak jakbym płytkę włożył do kompa i sam oglądał w domu. Dokładnie to samo. Dlaczego się czepiam, proste: zbyt mało czasu zostało na konkrety, czyli sytuacje na drodze, pierwszeństwo przejazdu, itp. Takie są moje odczucia, spodziewałem się czegoś więcej niż puszczanie płyty.
Kolejne rozczarowanie i to największe zbyt dużo przyjętych osób na kurs, przy teorii nie ma oczywiście znaczenia, ale kolejki na jazdę tragiczne. Na taką małą ilość kursantów zbyt mało instruktorów. A kończy się to tym, że jeździmy po dwa razy w tygodniu, albo raz. I jak tu się nauczyć prowadzić auto. Nie wspomnę o tym, że mój kurs będzie trwać 5 miesięcy (teoria i jazda razem). Dodatkowe info o którym się nie mówi, to dwa egzaminy wewnętrzne (z teorii i jazdy). Nie zaczniesz jazdy puki nie zdasz dwóch testów z teorii. Ma to nas lepiej przygotować i chcą mieć pewność, że znamy przepisy.
Wybrałem tą szkołę z polecenia znajomego, ale się rozczarowałem. Mam poczucie, że zysk jest ważniejszy od przygotowania kursantów. Dla mnie sprawa jest prosta, nie ma wystarczającego zaplecza (oczywiście chodzi mi o instruktorów jazdy i auta), więc nie przyjmuje się tylu kursantów, aby potem raz, dwa razy w tygodniu mieć jazdę. Mnie nie interesuje to, że mają tyle ludzi, to po co się tyle przyjmuje pytam. Jak bym wiedział, że tak będzie na pewno poszedł bym do innej szkoły. Teoria 2 miesiące i jazda zapowiada się na 3, razem 5. Szok, ktoś z was miał tak długi kurs?
Wielkie rozczarowanie i ogromny minus. Nie polecam. Mam nadzieje, że komuś się przydadzą moje wywody. Pozdrawiam zniecierpliwionych kursantów z mazurka

lecter - Pon Lis 28, 2011 14:45

Co sądzicie o szkole SZERSZEŃ, robił ktoś tam kurs? Ceny niby atrakcyjne, ale słyszłem dużo negatynych opinii na temat tej szkoły. Prosze o jakies komentarze, bo niewiem czy sie zapisywać czy lepiej poczekać na kurs w jakies pewniejszej szkole.
sweil - Pon Lis 28, 2011 22:39

Też słyszałam na temat "Szerszenia" wiele negatywnych opinii, chociaż ja robiłam prawo jazdy w innym ośrodku to również nie jestem do końca zadowolona, w trakcie dokupowałam godziny w innej szkole, nie chce rzucać nazwami, bo zaraz pojawią się posty, że robię antyreklamę, albo, że jestem z konkurencji.
wipa - Nie Gru 04, 2011 17:29

Ja robiłam w MOBILE i nie jestem zbyt zadowolona - każda jazda kończyła się o jakieś 10 minut wcześniej, co oznacza, że łącznie straciłam ponad 2h, nie miałam okazji jeźdźić na trolejach, a przecież tym się reklamują, kurs trwał strasznie długo - długie odstępy między kolejnymi jazdami, miałam za mało parkowania... Plusem było to, że instruktor był oazą spokoju :)
wipa2 - Nie Sty 08, 2012 15:26

odwołanie poprzedniej opinii. powyższa opinia jest moja, jednak zapomniałam hasła, a nowe hasło w opcji "zapomniałem hasła" do mnie nie dochodzi na maila, więc tak: ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM ŁĄCZONY 17.12.2011 r. , więc jestem bardzo zadowolona mimo tego co pisałam wyżej i gorąco polecam :)